AMAÇ ve HEDEFLER

TİM İNŞAAT LTD ŞTİ, altyapı ve üst yapı inşaatları konusunda gerek tecrübesi, gerek teknik kadrosu gerek ise makine parkı ile çalışmaya ve ülkesine hizmet etmeye devam etmektedir. Gelecekte de tecrübesi ve başarılı projelerinden aldığı güçle altyapı ve üstyapı inşaat sektöründe hizmetlerine devam edecektir.

Hızla büyüyen ülkemizde inşaat sektörü de halen lokomotif sektörlerden biridir. Bir ülkenin İnşaaat sektörünün de amacında ise insan ve doğa olmalıdır. Burada vizyonumuz gelişen inşaat sektöründe çevre ile uyumlu yapılar inşa ederek ve teknolojiyi en verimli haliyle kullanarak ülkemize hizmet etmeye devam etmektir.

Misyonumuz;
  • Medeniyetin göstergesi altyapı hizmetlerinde yer almak.
  • Konut sektöründe çevre dostu ve insan ölçeğinde projelerle yer almak.
 

TİM İNŞAAT

Son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak inşaat sektörü içerisinde özellikle altyapı ve konut projelerinde uzmanlaşan firmamızın faaliyet alanları içinde Sulama, içmesuyu, kanalizasyon, doğalgaz boru hatları, tüneller, barajlar  ve konut inşaatları yer almaktadır. Kısacası Tim inşaat uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği projelerle sektörde güçlü firmalardan biri olarak yoluna devam etmektedir.

İLETİŞİM

Adres : M. Fehmi Gerçeker Sok. Mogan Apt. No: 3/1 Oran Sitesi, 06450 Ankara/TÜRKİYE
Telefon : +90.312.490 71 95 (pbx)
Faks : +90.312.490 37 54
E-Mail : tim@timinsaat.com.tr